Blog
INICJATYWA DEMOKRACJI KULISTEJ
puzyna
puzyna przyjaciel życia
10 obserwujących 169 notek 149805 odsłon
puzyna, 18 maja 2014 r.

Wyobraź sobie, są wybory i nikt na nie, nie idzie..

Moim zdaniem wyborcy, działacze prawicy i nowej prawicy, radykalnie "narodowi", krzyczący na Kaczyńskiego, że był zdrajcą jak Tusk -podpisał przecież pakt z Lizbony, a teraz propagujący wyjście z unii, w związku z wyborami do Parlamentu UE, poddają się automatycznie reżimowi wyborczemu organów unii.

Natomiast porządek wyborczy wynika też z traktatu z Lizbony. Wyborcy oraz Kandydaci uznają, więc, jak już niektórzy piszą "konstytucję" z Lizbony, uznają zmniejszenie się wagi polskich głosów w UE, patrz rysunek poniżej (powiększenie przez puknięcie w obrazek).
 
 
Uznają też prawo tych samych sędziów w PKW, jak np. Jaworskiego do ponownych manipulacji i kłamstw. W mojej skardze do Strasburga tak pisałem:
 
"SN oraz PG Rzeczypospolitej Polskiej pozostawili mój protest i moje wskazówki o konieczności weryfikacji wyników wyborów oraz podobne posiłkowe protesty pań Teresy Wojdy i Marii Bejdy bez dalszego biegu. SN odrzucił wszystkie protesty wyborcze bez merytorycznego ich rozpatrzenia i szansy na obronną wypowiedź czy korekturę braku - jak w moim przypadku braku podpisu ręcznego. Nastąpiło to na wniosek Przewodniczącego PKW, który był jednocześnie stroną oskarżoną postępowania i uczestnikiem postępowania sądowego. PKW, jako uczestnik postępowania sądowego miał możliwość się wypowiedzieć i wytłumaczyć, przy tym skłamał, ale ani ja ani panie Bejda i Wojda nie mieliśmy szansy na skorygowanie kłamstw Przewodniczącego PKW! Przewodniczący PKW w SN:
 
"ustalenie wyników wyborów przez Państwową Komisję Wyborczą następuje na podstawie protokołów z wyborów dostarczonych przez okręgowe komisje wyborcze."
 
Jest kłamstwem, gdyż podliczanie głosów przejęła przecież komputerowa aplikacja Dituel! Patrz na str. 2 odpowiedzi SN dla Wojda (zał. 3):
 
"Zarówno okręgowe komisje wyborcze, jak i Państwowa Komisja Wyborcza przed zatwierdzeniem protokołu sporządzonego przez odpowiednio obwodową komisję wyborczą lub okręgową komisję wyborczą sprawdzały, czy dane w protokole pokrywają się z danymi wprowadzonymi z protokołów  do systemu informatycznego wspomagającego prace komisji. W Polsce nie można oskarżyć PKW o oszustwa wyborcze, gdyż PKW ma niekontrolowany przez obywateli wpływ, jako uczestnik postępowania SN, czy skarga zostaje oddalona, czy nie – to jest dyskryminacja prawna!"
 
Znaczy  Ruch Narodowy, Nowa Prawica uznają poprawność wyborów z roku 2011 do sejmu w Polsce. Akceptują Tuska i umowy, które jego rząd podpisał. Uznają procedury wyborów i skład Państwowej Komisji Wyborczej (PKW), jako gwarantującej uczciwe wyniki.
 
Taka postawa nie jest ani konsekwentna ani radykalna, tylko w najwyższym stopniu zakłamana i wredna!
 

Wyobraźcie sobie, jest 25 maja 2014 r., dzień wyborów do Parlamentu Europejskiego i nikt nie idzie głosować..


AKT WOLI NARODU

Przy pomocy Biurokracji Narodowej

Budujemy Nowe Podstawy Państwa

http://www.petycjeonline.com/akt


Uwaga.

1. Komentowanie przez wyznawców  wiary Mojżeszowej, jest możliwe, ale po przeprosinach, za pośmiertne oplucie wszystkich Polaków przez M. Reich-Ranickiego,- (niedawno  państwowa telewizja niemiecka wyświetliła jego obelgi.)

2. Komentarze bez polskich znaków są usuwane.

3. Proszę administrację o dopuszczenie opcji wyświetlania całości tekstu bez łamania stron.
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Uwaga! Zmieniliśmy sposób komentowania, ale nadal możesz przeczytać stare komentarze do tego wpisu.

Zobacz komentarze
NEWSY - TOP 5

O mnie

Zmiana hymnu z Mazurka na ROTĘ jest konieczna. "Nie rzucim ziemi skąd nasz ród! Nie damy pogrześć mowy. Polski my naród, polski lud, Królewski szczep Piastowy." Jestem za wprowadzeniem ustroju Demokracji Kulistej w Polsce. Proszę siebie i Polski nie skracać w komentarzach do 26 liter angielskiego alfabetu. Jednym z elementów patriotyzmu, nierozerwalnie związanym z pojęciem Polski, Ojczyzny jest dla mnie Język Polski. Nie toleruję, świadomego skracania pisma polskiego i kaleczenia polskiej ortografii i gramatyki. Nie ma ograniczeń technicznych i każdy powinien się wysilić i pisać polskimi znaczkami. Mówię po polsku, piszę po polsku to jestem Polakiem i mam Ojczyznę. Zamiarem wrogich Polsce dywersantów jest rozmycie świadomości narodowej Polaków i zniszczenie im Ojczyzny. Każdy powinien spojrzeć na zjawisko hierarchii bez strachu i uprzedzeń by zrozumieć zniewolenie. Popieram inteligencję zbiorową. Każdy powinien rządzić krajem bezpośrednio przez referenda lokalne i ogólnokrajowe.

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Tagi

Tematy w dziale